Search

Information

Распоред пријема родитеља у шк. 2018/2019. години

Шајкаш

  

 

Име и презиме

 наставника

Дан и време пријема родитеља

СТОЈА ТРИВУНОВИЋ

уторак, 4. час

ВАЛЕНТИНА КНЕЖЕВИЋ

сваки дан после наставе

БРАНИСЛАВА ТОМИЋ

четвртак, 2. час

АНЂЕЛКА КНЕЖЕВИЋ

уторак, 2. час

ДАЈАНА ПАВЛОВИЋ

уторак, 2. час

БРАНИСЛАВА ЦУЦИЋ ТОПАЛОВ

сваки дан пре и после наставе

СОЊА БОКИЋ

среда, 3. час у I смени

среда, 2. час у II смени

ВИОЛЕТА ЦВИЈИЋ

понедељак, 2. час у I смени

понедељак, 3. час у II смени

СЛАВИША ЈУГОВИЋ

среда, 4. час

ЈОВАНКА ЛЕКОВИЋ

четвртак, пре наставе

БРАНКО РЕПИЋ

петак, пре наставе

ВИОЛЕТА ПОПАДИЋ

петак, 4. час

МИЛОРАД МИШКОВ

уторак, 4. час

СТАНКО ГЕЛИЋ

уторак, 3. час

СЛАВИЦА МАТИЦА ЋУРЧИЋ

четвртак, 4. час

МИЛЕВА ШКОРИЋ

понедељак, 4. час

АЛЕКСАНДРА ЖИВКОВИЋ

уторак, 2. час

ЈЕЛЕНА ДИМИТРИЈЕВИЋ

среда, 4. час

РАНКА САЛОНСКИ

среда, 3. час

ДРАГАНА ТОМИЋ

среда, 2. час

ДАРА БАТАНСКИ

четвртак, 3. час

КРСТИНА КРСМАНОВИЋ

уторак, 4. час

ОЛГИЦА ЛАКИЋ

понедељак, 3. час

СТЕВИЦА ТЕОДОРОВИЋ

понедељак, 4. час

ХАЈНАЛКА СПАСИЋ

среда, 7. час

БОСИЉКА СУБАШИЋ

четвртак, 3. час

ДРАШКО МАЦАНОВИЋ

среда, 5. час

ВЕРА ЈЕЛИЋ

уторак, 3. час

АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЋ СТЕЈИН

уторак, 2. час

 

 

 Мошорин

 

Име и презиме

ВРЕМЕ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

СЛАВИЦА КРУНИЋ

Четвртак, 4. час

ЉИЉАНА МАЏАР

Петак, 3. час

СНЕЖАНА РАДУКИЋ

Петак, 3. час

АЛЕКСАНДАР КУРУЦА

Среда, 2. час

ПРЕДРАГ ЈАНКОВИЋ 

Петак, 4. час

МИРЈАНА ЋУЛУМ

Петак, 2. час

ЈЕЛЕНА ПЕТРОВИЋ

Уторак, 4. час

ОЛГИЦА ЛАКИЋ

Петак, 1. час

СТЕФАНА МИШОВИЋ

Среда, 4. час

БРАНКО РЕПИЋ

Понедељак, 2. час

JOВАНКА ЛЕКОВИЋ

Среда,  1. час

ДРАГАНА ТОМИЋ

Четвртак, 5. час

ХАЈНАЛКА СПАСИЋ

Четвртак, 5. час

АНА РАГАЈИ

Среда, 4. час

РАНКА САЛОНСКИ

Уторак, 4. час

СТАНКО ГЕЛИЋ

Понедељак, 2. час

ДРАШКО МАЦАНОВИЋ

Понедељак, 4. час

БРАНИСЛАВ НИЈЕМЧЕВИЋ

Четвртак, 2. Час

МИЛОРАД МИШКОВ

Петак, 2. час

АЛЕКСАНДРА ЖИВКОВИЋ

Четвртак, 5. час

АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЋ СТЕЈИН

Понедељак, 3. час

БОСИЉКА СУБАШИЋ

Среда, 3. час

МИЛЕНА ВУЈОВИЋ

Среда, 2. час

СЛАВИЦА МАТИЦА ЂУРЧИЋ

Уторак,  3. час

СТЕВИЦА ТЕОДОРОВИЋ

Четвртак, 2. час