Search

Information

Календар и резултати такмичења ученика за школску 2013/2014. годину

 

- Наведени су само имена и резултати оних ученика који су се пласирали на даље такмичење.

Назив такмичења

Нивои такмичења и

календар оджавања

Српски језик
Књижевна олимпијада

школско

8.2.2014 у 10.00 Шајкаш

општинско

10.2.2014 у 10.00 Шајкаш

окружно

15.3.2014. у 10.00

републичко

10.5.2014. у 10.00

    Александра Вујовић VII2 (19)  Александра Вујовић VII2 (17) 2 место  
   

Петар Павлица VII2 (18)

 Петар Павлица VII2 (17) 2 место  
         
    Милана Бајић VIII2 (19) Милана Бајић VIII2 (14)  
    Јована Бошњачки VIII2 (19)  Јована Бошњачки VIII2 (17) 2 место  
         
Такмичење ученика основнох школа из српског језика школско општинско окружно  
   

Гелић Бојан 17 бодова V2 2 место

   
    Милана Пиваш 15 бодова V1 4 место    
    Aња Божић 12 бодова V2    
    Катарина Ченејац 10 бодова V2    
         
    Милица Ђурђевић VI4 III место    
    Теодора Ђурендић 12 бодова  VI2    
         
    Александра Вујовић 15 бодова VII2 4 место    
         
    Јована Бошњачки 14 бодова 5 место    
    Милана Бајић 14 бодова 5 место    
         
Математика
Такмичење ученика основнох школа из математике

школско

5.2.2014.

општинско

1.3.2014 у Тителу

окружо

5.4.2014.

републичо

10.5.2014.

  Гелић Бојан 100 бодова V2      
  Јанковић Бојан 67 бодова V3      
  Ања Божић 60 бодова V2      
  Каратина Ченејац 57 бодова V2      
  Милана Пиваш 51 бодова V1      
  Душанка Малетин     30 бодова   V3      
  Марија Радукић       20 бодова  V3      
         
  Радивој Куруца 20 бодова  VI3      
  Јасмина Јеловац 12 бодова VI4      
         
  Стефан Радић 60 бодова  VII2      
  Александра Вујовић 50 бодова   VII2      
  Дејан Ђурић 30 бодова  VII2      
     Физика
Такмичење ученика основнох школа из физике

школско

5.2.2014.

општинско

окружно

 

републичко

 

  Слађана Панић 38 бодова VII1      
  Александра Метикош 37 бодова   VII1      
  Марија Аћимовић 34 бода   VII1      
       Руски језик
Такмичење ученика основнох школа из руског језика

школско

општинско

окружно

републичко
    Јована Бошњачки VIII2 (35) Јована Бошњачки 3 место  
    Милана Бајић VIII2 (33) Милана Бајић 3 место  
     Математикa III разред
Такмичење ученика основнох школа из математике III разред
школско општинско    
    Живко Бугарин (80) Шајкаш    
   

Ања Багић (64) Шајкаш

   
  Математикa IV разред
Такмичење ученика основнох школа из математике IV разред школско општинско  окружно  
    Стефан Кованушић (80) Шајкаш    
    Радмила Тубић (63) Мошорин    
    Анђела Кумазец (60) Шајкаш    
Хемија
Такмичење ученика основнох школа из хемије школско општинско окружно  
    Стефан Радић (84) VII2    
    Петар Павлица (83) VII2    
    Слађана Панић (81) VII1    
    Милана Бајић (56) VIII2    
     Географија
Такмичење ученика основнох школа из географије школско општинско окружно  
   

Александра Вујовић (80) VII 2 место

   
    Кристина Спасојевић (88) VIII 2 место    
     Историја
Такмичење ученика основнох школа из историје школско општинско окружно  
    Бојан Гелић (45) V2 2 место    
    Данко Гаврић (38) VII1 1 место    
    Биљана Павловић (36) VIII Мишорин 2 место    
    Милорад Радић (32) VIII 3 место    
         
Мислиша

У нашој школи, 13. марта, одржано је математичко такмичење "Мислиша"

Похваљени су ученици:

III разред Ања Багић
  Јелена Кузмановић
  Живко Бугарин
   
IV разред
Ивана Цуцић Топалов