Search

Information

Резултати такмичења ученика за школску 2014/2015. годину

 

Књижевна олимпијада

општинско

окружно

републичко

  Наташа Чегар VII (17)     
  Анастасија Арбутина  VII (17)    
  Драгана Јошић  VII (15)    
  Јована Марић VIII  (20)    
  Александра Вујовић VIII    
  Петар Павлица VIII    
       
Српски језик општинско окружно републичко
  V    
  Романа Тешић  (18)    
  Радмила Тубић (17)     
  Јована Трифуновић (17)    
  Милица Игњић     
  VI    
  Бојан Гелић VI (19)    
  Милана Пиваш (18)    
  Бојан Јанковић (17)    
  Марија Тешић (16)    
  Данијела Вујанић VI    
  VII    
  Лидија Павловић (18)    
  Теодора Ђурендић (18)    
  Милица Ђурђевић (18)    
  Милена Ђаковић     
  VIII    
  Александра Вујовић (19)    
  Стефан Радић (18)    
  Маријана Џамбас (17)    
  Славица Гелић (16)    
  Драгана Игњић    
       
Енглески језик општинско окружно  
 

Александра Вујовић VIII (26)

   
  Љубица Јеловац (25)    
  Петар Павлица (23)    
  Слађана Панић (22)    
  Сава Крунић (22)     
  Влада Симић (15)    
       
Математика

општинско

окружо

републичко

  Радмила Тубић V (47)    
  Александар Видаковић     
  Романа Тешић     
  Бојан Гелић VI     
  Љубинко Итебејац VI    
  Милана Пиваш VI     
  Марија Радукић VI    
  Јован Чегар VI     
  Здравко Релић VII     
  Милица Цуцић Топалов VII    
  Дејан Ђурић (40) VIII    
  Стефан Тепић VIII    
  Дејан Станковић VIII     
       
Руски језик општинско

окружно 

републичко
  Александра Метикош VIII (23)     
  Јована Марић VIII (21)    
  Љубица Јеловац VIII (18)    
  Маријана Џамбас VIII (16)    
       
Хемија општинско окружно републичко
  Стефан Радић VIII (69)    
  Петар Павлица VIII (53)    
  Слађана Панић VIII (45)    
  Марија Аћимовић VIII (32)    
  Јасмина Јеловац VII (75)    
  Валентина Чутурилов VII (73)    
  Александра Хркаловић VII (62,5)    
  Радивој Куруца VII (40)    
  Јован Кондић VII (30)    
       
Историја општинско окружно републичко
  V    
  Радмила Тубић (45) I место   
  Марко Анђелић (34)    
  VI    
  Бојан Гелић (38) II место   
  Марија Тешић (36) III место   
  Бојан Јанковић (26)    
  Данијела Вујанић     
  VII    
  Радивој Куруца (30)    
  Дајана Етински (23)    
  VIII    
  Данко Гаврић (28)    
  Алекса Черековић     
  Стефан Радић    
       
Математикa III разред
општинско    
  Лазар Мировић (65) I место   
 

Нађа Тешић (60)

II место   
 

Бојан Калаковић (48)

IV место  
 

Катарина Итебејац (44)

   
 

Миодраг Пиваш (43)

   
  Данијела Џамбас (43)    
 

Марина Павловић (37)

   
  Јован Гелић (30)    
  Данијел Павловић (28)    
  Милош Кондић (28)    
  Вукашин Куруца (22)    
  Лука Тривуновић (15)    
  Николина Чолић (13)    
  Наташа Мићић (8)    
       
Математикa IV разред општинско    
  Живко Бугарин (90) I место   
  Ања Багић (80) II место   
  Милош Девушић (70) III место   
  Александар Багић (50)    
  Данијел Џамбас (40)    
 

Јелена Кузмановић (40)

   
  Жељан Станковић (24)    
  Ана Чутурило (20)    
       

Мислиша 2015.

     
 

III1-Снежана Бубања

   
 

Дринић Наташа

похвала  
 

Итебејац Катарина

похвала  
       
  III2-Бранислава Цуцић Топалов    
  Мировић Лазар похвала  
  Олуић Марко похвала  
  Тешић Нађа похвала  
       
 

IV2-Виолета Цвијић

   
  Багић Ања похвала  
  Багић Александар похвала  
  Кузмановић Јелена похвала  
  Девушић Милош III награда