Search

Information

Резултати такмичења ученика за школску 2015/2016. годину

 

Књижевна олимпијада

општинско

окружно 2.4.2016.

републичко

  VII    
  Соња Кондић VII2 (20) Соња Кондић VII2    
  Ања Божић VII2 (20) Ања Божић VII2  
  VIII    
  Анастасија Арбутина (19) Анастасија Арбутина  
  Наташа Чегар (18) Наташа Чегар  
  Тамара Милић (17) Тамара Милић   
       
Српски језик општинско окружно 3.4.2016. републичко
  V    
  Зорана Јошић (18)  Зорана Јошић  
  Јелена Кузмановић (16)  Јелена Кузмановић  
  Ана Чутурилов (16)  Ана Чутурилов  
  Ања Багић (15)    
  VI    
  Анђела Кумазец (16)  Анђела Кумазец  
  Тијана Багић (16)  Тијана Багић  
  Јована Тривуновић (16)  Јована Тривуновић  
  Радмила Тубић (16)  Радмила Тубић  
  Анђела Ђурић (16)  Анђела Ђурић   
  Дајана Пеленгић (14)    
  Александра Видаковић (12)    
  Романа Тешић (12)    
  VII    
  Милана Пиваш (20)  Милана Пиваш  
  Бојан Гелић (19)  Бојан Гелић  
  Марија Тешић (19)  Марија Тешић  
  Бојан Јанковић (19)  Бојан Јанковић  
  Катарина Ченејац (18)  Катарина Ченејац   
  Данијела Вујанић (16)  Данијела Вујанић  
  VIII    
  Теодора Ђурендић (17)  Теодора Ђурендић  
  Милица Ђуђевић (17)  Милица Ђуђевић   
  Јасмина Јеловац (14)    
  Радивој Куруца (14)    
       
Енглески језик општинско окружно  
 

VIII

   
  Јасмина Јеловац (22)    
  Радивој Куруца (22)    
       
Математика

општинско

окружо

републичко

   V    
  Живко Бугарин (55)    
  Бранислав Бугарин (40)    
  VI    
  Александар Видаковић (38)    
  Радмила Тубић (33)    
  VII    
  Бојан Гелић     
       
Руски језик општинско

окружно 

републичко
  VIII    
  Радивој Куруца  (33)  Радивој Куруца  
  Милица Ћулум (28)    
  Јован Кондић (26)    
  Тамара Милић (23)    
  Анастасија Арбутина (23)    
       
4. НИС-ова Олимпијада из руског језика такмичењу приступило 42 ученика    
  Милица Ћулум    
  Ружица Калаковић    
  Тамара Хаџић    
       
       
Биологија општинско окружно 9.4.2016. републичко
  V    
  Ана Чутурилов (61)  3. место (78)  
  Жељан Станковић (60)  2. место (81)  
  Сузана Станковић (39)    
  VI    
  Дајана Пеленгић (49)   1. место (92)  
  Милан Павлица (37)  3. место (75)  
  Цуцић-Топалов Ивана (33)    
  VII    
  Милорад Кумазец (48) 3. место (78)   
  Данијела Вујанић (43) 3. место (76)  
  Радивој Курушић (39)    
       
Хемија општинско окружно 3.4.2016. републичко
  VII    
  Јована Гелић VII1 (78) Јована Гелић VII1  
  Бранислава Сабовљев VII2 (74) Бранислава Сабовљев VII2  
  Катарина Ченејац (55)    
  Милана Радић (55)    
  Јован Чегар (46)    
  Саво Тривуновић (40)    
  Теодора Ловрић (37)    
  VIII    
  Јасмина Јеловац (40)    
  Александра Хркаловић (36)    
       
Географија општинско окружно републичко
  VIII    
  Душан Кованушић (72)    
  Јован Кондић (66)    
       
Историја општинско окружно републичко
 

 V

   
  Зорана Јошић (35)  Зорана Јошић (26)  
  Бранислав Бугарски (32)    
  Жељан Станковић (32)    
  Светлана Радонић (18)    
  VI    
  Тијана Багић (17)    
  VII    
  Бојан Јанковић (33)  Бојан Јанковић (35)  
  Бојан Гелић (31)  Бојан Гелић (37)  
  VIII    
  Теодора Ђурендић (37)  Теодора Ђурендић (37)  
  Дајана Етински (35)  Дајана Етински (28)  
  Радивој Куруца (33)  Радивој Куруца (30)  
  Тамара Хаџић (32)  Тамара Хаџић (21)  
  Драгана Јошић (24)    
       
Шта знаш о саобраћају општинско 17.4.2016. окружно републичко
  Никола Милић 5-2 прво место Никола Милић – 8-и од 22 такмичара  
  Радмила Тубић 6-4 прво место Радмила Тубић – 10-а од 20 такмичара  
  Милана Багић 5-3 прво место Милана Багић – пласман 6-а од 20 такмичара  
  Марија Радукић 7-3 друго место Марија Радукић – 11-а од 20 такмичара  
  Пеђа Багић 7-3 друго место Пеђа Багић – пласман 8-и од 18 такмичара  
  Марија Улетиловић 5-3 треће место    
  Милан Багић 5-3 треће место    
  Марко Лишић 6-3 треће место    
 

Александар Багић – 4. место

   
 

Немања Марић – 5. место

   
 

Валентина Радић – 5. место

   
 

Жељана Куђељић – 7. место

   
 

Милан Павлица – 5. место

   
       
Републичка лига основних школа у аутомоделарству 2. коло      
 

Кованушић Стефан 6-1 пласман: 36-и од 40 такмичара

   
 

Вукичевић Љубомир 6-2 пласман: 30-и од 40 такмичара

   
 

Павлица Милан 6-2 пласман: 16-18-и од 40 такмичара

   
       
Републичка лига основних школа у аутомоделарству 3. коло      
 

1. категорија (5. и 6. разреди)

   
 

Кованушић Стефан 6-1 пласман: 24-и од 34 такмичара

   
 

Вукичевић Љубомир 6-2 пласман: 28-и од 34 такмичара

   
 

Павлица Милан 6-2 пласман: 8-13-и од 34 такмичара

   
 

2. категорија (7. и 8. разреди)

   
 

Милорад Кумазец 7-1 пласман: 4-8-и од 40 такмичара

   
       
Математикa III разред општинско    
  Лазар Кумазец (75)  I место    
 

Маријана Багић (55) 

   
  Јово Багић (55)     
  Сања Радић (55)    
  Милица Родић (55)    
  Урош Милинов (40)    
  Снежана Багић (35)    
  Вукашин Николић    
  Ања Спасојевић    
  Сара Игњић    
  Кристина Мајкић    
  Борка Тривуновић    
  Јована Вујовић    
       
Математикa IV разред општинско  окружно  
 

Лазар Мировић (90)

 Лазар Мировић  
  Катарина Итебејац (80)  Катарина Итебејац  
  Вукашин Куруца (80)  Вукашин Куруца  
  Марко Олуић (75)  Марко Олуић   
  Данијела Џамбас (75)  Данијела Џамбас  
  Бојан Калаковић (75)  Бојан Калаковић  
  Јован Гелић (70)  Јован Гелић  
  Наташа Дринић (65)  Наташа Дринић  
  Нађа Тешић (50)    
  Лука Тривуновић (45)    
  Миодраг Пиваш (40)    
  Милош Кондић (35)    
  Данијел Павловић (20)    
  Дамјан Перановић    
       

Мислиша 2016.

 10.3.2016.    
   Анђела Дероњић 2-2    
  Лука Пргомеља 2-1    
  Лазар Мировић 4-2    
       
Међународна изложба ручних радова      
   Милица Хаџић 3-3   1. место (Мужља 29.3.2016.)   
       
Смотра ћириличне писмености      
учитељица Бранислава Томић Кристина Мајкић    
учитељица Анђелка Кнежевић Данијела Лазарев