Information

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе школска 2017/2018. година

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе одржано је 24. марта 2018. године у ОШ „ Светозар милетић “ у Тителу. На окружни ниво такмичења пласирали су се:

Урош Милинов, Снежана Бабић, Милош Кондић, Марина Павловић, Катарина Итебејац, Нађа Тешић

Николина Чолић, Вукашин Куруца,  Ања Багић, Милица Дринић, Зорана Јешић, Јелена Кузмановић

Ања Чутурилов, Јована Тривуновић, Тијана Багић, Анђела Ђурић, Анђела Кумазец.

Све честитке пласираним такмичарима и њиховим наставницама Јелени Димитријевић, Драгани Томић и Јелени Петровић.

Општинско такмичење из историје школска 2017/2018. година

17.3.2018. године у школи у Шајкашу одржано је општинско такмичење из историје. Ученици наше школе су остварили следећи успех.

Урош Милинов V 2 прво место ( без пласмана на окружно такмичење),

а пласман на окружно такмичење остварили су:

Нађа Тешић VI 2

Катарина Итебејац VI 1

Данијел Павловић VI 1

Николина Чолић VI 4

Бранислав Бугарин VII 1

Марко Анђелић VIII 2

Свим ученицима честитамо на успеху!

Ранка Салонски, наставник историје

i2
i1
i3
i4

Општинско такмичење из биологије школска 2017/2018. година

Дана,  17. марта 2017. године , домаћин општинског такмичења из биологије била је такође наша школа. Такмичењу  је присуствовало 27 ученика и три наставника.  У  позитивној атмосфери , без било каквих примедби,  завршена је и ова такмичарска дисциплина.

Ученици који су се пласирали на окружни ниво су:

Јелена Спасојевић

Милица Тубић

Катарина Итебејац

Све честитке ученицама и наставнику Станку Гелићу, који је дао подршку  својим ученицима.